Gyakran felmerül ez a kérdés napjainkban, hogy egy régebbi kacat, pc, eszköz mire lenne még jó! Én informatikusként számítógépeket nem dobok ki, ha lejárt a szolgálati ideje elteszem, majd jó lessz valamire. 1. Néha örömet szerezni valakinek jó dolog. Ha elkerült egy gép, akkor az még tuti pár évig jól fog működni. Felmerül a kérdés…
Hónap: 2026. március
2026.03.01
Ma vasárnap van, amikor is ez a weboldal újra elkezd növekedni, naponta friss saját cikkekkel. Ha találok érdekes dolgokat, vagy szeretném megosztani az olvasókkal, akkor ezt meg is fogom tenni. 2026.03.01 17:14